یادواره ۱۷ تن از شهدای روستای سیمت / سوادکوه

یادواره ۱۷ تن از شهدای روستای سیمت / سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، یادواره ۱۷ تن از شهدای روستای سیمت سوادکوه با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا در حسینیه این روستا برگزار شد.

در این مراسم سردار خسرو عروج از یادگاران هشت سال دفاع مقدس با اشاره به توطئه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی گفت: پیاده روی اربعین حسینی(ع) امسال همه ناگفته ها را برای دشمنان روشن کردو آن این است که تنها منطقی که در دنیا وجود دارد، نهضت عاشورا و کربلاست. 

 وی ادامه داد: رزمندگان اسلام با بهره گیری از این منطق توانستند عزت و افتخار این نظام مقدس را بیافزایند، جمعی از رزمندگان ما از فرش به عرش الهی صعود کرده و نزد پروردگار خود ارتزاق می کنند.

مشاور فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این نظام قائم به شخص نیست بلکه قائم به خون شهیدان است، خونی که جریان داردو با وجود همه هجمه های فرهنگی و دسیسه های استکبار جهانی نمی گذارد آسیبی به انقلاب اسلامی برسد.

عروج خاطر نشان کرد: شاید در این راه هزینه هایی را متحمل شویم ولی مسیر انقلاب مشخص است و باید آن را به دست صاحب اصلی اش برسانیم.

وی در پایان تاکید کرد: رزمنده ای که فرمانده اش خدا است، در مقابل توطئه های دشمنان  همیشه آماده و بیدار است، آنچه که امروز سبب برملا شدن دسیسه های دشمنان می شود  فیض الهی و هوشیاری ملت شهید پرور این مرز و بوم است.

 

عکس:مهرعلی رهنما

منبع:

www.savadkoohonline.ir

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *