تصاویری خاطره انگیز / اهالی روستای سرخ ولیک

تصاویری خاطره انگیز و به یاد ماندنی از اهالی روستای سرخ ولیک

چهاردانگه / ساری

serkh-valik-photo-1

سید هادی عمادی خبرنگار و عکاس فعال پایگاه خبری چهاردانگه ساری، تعدادی از تصاویری خاطره انگیز و بیاد ماندنی از اهالی و بزرگان سرخ ولیک که بخشی از تاریخ و هویت این روستا را تشکیل می دهند، را برای این پایگاه خبری ارسال نمودند تا پاسخگویی محبت بازدیدکنندگان محترم این سایت باشیم که در خواست داشتند عکس های ماندگار روستاها را در سایت قرار دهیم.

 

پایگاه خبری چهاردانگه ساری از همین طریق  مجددا اعلام آمادگی می نماید عکس های قدیمی از بزرگان ، سنت ها، مکان ها  و …. موجود است و در دست عزیزان می باشد به این پایگاه ارسال تا با انتشار آن در این سایت ، یاد و خاطره همه زحمت کشان چهاردانگه را گرامی بداریم.

 

قابل ذکر است این تصاویر از طرق مختلف جمع آوری گردیده، تا تجدید خاطره ای باشد برای کسانی که این عزیزان را می شناسند. همچنین سندی باشد برای نسلی که نیاز به یادآوری این گذشته زیبا و تاریخی دارد.

 

این تصاویر شامل عکس برخی از در گذشتگان، شهدا و همجنین برگزاری مراسم عزاداری سیدالشهدا در ماه محرم نیز می باشد. هم چنین تصاویری از جوانانی که اکنون موی و محاسن سپید دارند و یا  به رسم روزگار چهره در نقاب خاک کشیدند.

 

آرزوی صحت و سلامتی برای تمام همه عزیزان که در قید حیات می باشند و طلب آمرزش و رحمت برای عزیزانی که دیگر در میان ما نیستند امام همیشه در دل های ما خواهند بود.

 

 serkh-valik-photo-2

serkh-valik-photo-3

serkh-valik-photo-4

serkh-valik-photo-5

serkh-valik-photo-6

 serkh-valik-photo-1

serkh-valik-photo-7

serkh-valik-photo-9

serkh-valik-photo-10

serkh-valik-photo-8

مرحوم کربلایی غضنفر خلیلی

 

serkh-valik-photo-11

shohada-sorkh-valik-3

پاسدار شهید سید عبدل عمادی در کنار برادرش ( وداع آخر )

 

serkh-valik-photo-12

( روحشان شاد و یادشان گرامی )

منبع:

www.4dangehnews.ir

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *