شرکت اهالی روستای رهن / در نماز جمعه گناباد

شرکت اهالی روستای رهن / در نماز جمعه گناباد

اهالی روستای رهن به همراه روحانی طرح هجرت این روستا ۲۴ بهمن ماه سال جاری در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان گناباد شرکت و از نماز گزاران پذیرایی کردند.

این برنامه با توجه به توصیه و برنامه‌ریزی حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد مبنی بر حضور و شرکت روحانیون در مناطق مختلف شهری و روستاهای اطراف این شهرستان به اتفاق اهالی هر منطقه در نماز عبادی سیاسی جمعه و استفاده از برکات نماز جمعه صورت گرفته و تداوم خواهد داشت.

حجت‌الاسلام حسن صادقی نسب امام جمعه گناباد، در خطبه های نماز جمعه ۲۴بهمن ماه از حضور گسترده و دشمن شکن مردم در راهپیمائی ۲۲ بهمن تشکر نمود و افزود: هر کسی ملت ایران را تحقیر کند، با ضربه متقابل مواجه شده و مردم در ۲۲ بهمن به دنیا ثابت کردند که هیچ قدرتی توان شکستشان را ندارد.

گفتنی است، سخنران قبل از خطبه ها حجت‌الاسلام سیّد محمدخلیلی روحانی طرح هجرت روستای رهن بود.

امام جمعه گناباد گفت: بحران خشکسالی های متوالی در این شهرستان و اطرف آن کمتر از بحران ریزگردهای خوزستان نیست.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رهن(رهن۲۰) و به نقل از ایرنا، حجت الاسلام حسن صادقی در خطبه های نماز جمعه گناباد افزود: وجود ریز گردها موقتی است و هر چند وقت یک بار اتفاق می افتد اما بحران خشکسالی چندین سال است که دامنگیر کشاورزان و دامداران گناباد شده است.
وی اظهار کرد: مقابله با خشکسالی نیازمند توجه و برنامه ریزی است.
وی همچنین با تشکر از مردم به خاطر شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: شرکت بی نظیر مردم در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب و حمایت از نظام اسلامی نشان داد که هیچ قدرتی توان شکست ملت ایران را ندارد.
خطیب جمعه گناباد با اشاره به مذاکرات هسته ای و مخالفت رهبر معظم انقلاب با توافق دو مرحله ای در آن اظهار کرد: معظم له سخنان بسیار مهمی در این زمینه فرمودند که ما نماز گزاران ضمن ابراز تنفر از بهانه جویی های غربیها حمایت کامل خود را از مواضع رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اعلام می کنیم.
وی ادامه داد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، دولت ما همه تلاش خود را بکار می بندد که حربه تحریم را از دشمن بگیرد و اگر توانستند چه بهتر و اگر نتواستند همه باید بدانند که در داخل راهکارهای فراوان وجود دارد که حربه دشمن را کند می کند.

ارسال خبر:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *