بازدید از خانواده شهدا / روستای سنو گناباد

بازدید از خانواده شهدا / روستای سنو گناباد

در اولین روز از سال سنو  در مراسمی پس از حضور در گلزار شهدای روستای سنو  با حضور اعضای پایگاه شهید دستغیب سنو،شورای اسلامی و دهیاری  ، فرمانده  پایگاه مقاومت بسیج وجمعی از متدینین روستایی ، خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران روستایی سنو تجلیل شد.

در این دیدار صمیمانه حجه الاسلام شیخ حسن مهاجرانی امام جمعه شهر درود ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا ، دیدار با خانواده های معزز آنها را توفیقی برای مسئولین دانست و گفت : همه ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه های مختلف مرهون خون پاک شهداست .

حجت السلام مهاجرانی خانواده های معظم شهدا ء را سرمایه های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری کرد که مسئولین خادمان خوبی برای مردم شهید پرور باشند.

ایشان با اشاره به اینکه شجره انقلاب اسلامی از امام عزیز وبا خون شهدا رنگین شده است گفت : هرچه داریم از خانواده شهدا وایثارگران داریم وافتخار هم می کنیم که خود راوقف این عزیزان کنیم .

وی افزود،با بیان اینکه خانواده شهدا ولی نعمت ماهستند گفت : عملکرد امروز ما زیر نظر این عزیزان است که اگر خدای ناکرده درانجام وظیفه خودمان کوتاهی کرده باشیم باید پاسخگو باشیم .

حجه الاسلام مهاجرانی  : رشادت های رزمندگان، جانبازان و شهدای ما در هشت سال جنگ تحمیلی امنیت امروز ایران اسلامی را رقم زد لذا ما بعنوان یک تکلیف و وظیفه اصلی خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران از توفیقاتی است که خداوندبه ما ارزانی داشته است.

ارسال خبر:

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *