افتتاح طرح هادی / روستای ریاب گناباد

توسط رئیس کل بنیاد مسکن انقلاب سلامی و هیئت همراه انجام شد:

افتتاح طرح هادی روستای ریاب گناباد

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب…روستای ریاب امروز (مورخ ۹۴/۲/۳)میزبان رئیس کل بنیاد مسکن انقلاب سلامی و هیئت همراه ایشان و همچنین نماینده محترم مردم گناباد و بجستان و فرماندار وشهردار گناباد بود که جهت افتتاح طرح هادی روستا تشریف آورده بودند.

در این مراسم ابتدای ورود جناب آقای تابش به بافت تاریخی ریاب با استقبال مردم همراه بود که پس از خواندن سرود ملی ایران در سردرب ورودی ریاب توسط دانش آموزان مدرسه ابتدایی عفت ایشان افتتاح این طرح را به پدر بزرگوار سرداران شهید دوستدار سپردند.

ایشان پس از رونمایی از لوح افتتاحیه این مراسم به همراه امام جمعه گناباد ، به بازدید از خانه های ساخته شده توسط افراد ریاب به کمک وام بنیاد مسکن گناباد پرداختند و پس از آن به بازدید از  خانه های قدیمی آقایان نادری و بیدل و علیپور رفتند که پیشنهاداتی را برای نوسازی قسمت هایی به رئیس بنیاد مسکن گناباد ارئه نمودند و پس از بازدید از حمام دوره صفویه ریابکه تبدیل به موزه ای شده است به مسجد جامع ریاب رفتند.

بازدید از خانه های ساخته شده به کمک وام بنیاد:

بازدید از خانه های قدیمی :

حمام قدمی ریاب

در  مسجد جامع و حسینیه ی ریاب نماینده ی مردم گناباد سخنانی را گفتند که به مختصر به آنها می پردازیم:

ایشان گفتند«زمانی که هزینه های پروژه های عمرانی روستاها توسط بنیاد مسکن به پیمانکار واگذار می شود، کارایی آن پروژه با کاهش چشم گیری مواجه می شود.

وی اظهار کرد: اگر بودجه بهسازی روستاها به دهیاری ها واگذار شود، بازدهی پروژه گاهی اوقات تا حدود ۲ برابر افزایش می یابد.

و این مطلب را بیان کردند که : مهندس تقوی (شهردار گناباد)پیشنهادی مبنی بر احداث یک بلوار تا روستای ریاب را گفتند که هزینه های زیرساخت آن را شهرداری قبول کرده و دین آن را به مهندس تابش گفتند که گامی مهم برای فراهم کردن زمینه ی گردشگری می باشد.

ایشان پس از گوش کردن به صحبت های فرماندار و نماینده مردم گناباد ، اجرای فاز دوم طرح هادی ریاب را در مصاحبه با خبرنگاران قطعی نمودند.

جناب صائمی فرد:

نماینده محترم گناباد و بجستان:

 

ارسال خبر:

خبرنگار روستای ریاب / گناباد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *