زن ربوده شده دارابکلایی پیدا شد/ ۲ نفر دستگیر

در جنگل‌های اطراف قرمرض و روستای درویشان هزارجریب شهرستان نکا

کشف جسد زن ربوده شده دارابکلایی/ ۲ نفر دستگیر شدند

سرانجام پس از حدود ۲ هفته گشت و انجام عملیات پیچیده اطلاعاتی توسط نیروی انتظامی شهرستان نکا، پرده از تمام شایعات چند روز اخیر برداشته شده و زن ربوده شده دارابکلایی پیدا شد.

 

حجت الاسلام علی اکبر ذوالفقاری دادستان شهرستان نکا در گفت‌وگو با نکا آنلاین ضمن تأیید خبر پیدا شدن زن ربوده شده دارابکلایی به نام خدیجه رمضانی، از دستگیری ۲ نفر در این خصوص توسط مأموران آگاهی شهرستان نکا خبر داد. 

 

وی با اشاره به چگونگی پیدا شدن زن ربوده شده اظهارداشت: نیروی انتظامی نکا پس از اطلاع از اتفاق رخ داده در خصوص این آدم ربایی، اقدام به انجام گشت و فعالیت‌های پیچیده در مناطق مختلف شهرستان نکا نمود که پس از حدود ۲ هفته، شب گذشته موفق به دستگیری ۲ تن از قاتلان و پیدا کردن جسد مقتول شد.

 

دادستان شهرستان نکا درخصوص مکان پیدا شدن جسد مقتول گفت: جسد مقتول در جنگل‌های اطراف قرمرض و روستای درویشان هزارجریب شهرستان نکا پیدا شده است، اما قاتلان در شهر نکا مورد شناسایی قرار گرفته و در شهر نکا هم دستگیر شدند.

 

وی با در جریان بودن پرونده این اتفاق، ضمن خودداری از بیان جزئیات بیشتر از این حادثه، مردم و رسانه‌ها را به خویشتن‌داری دعوت کرد و افزود: با توجه به در جریان بودن پرونده، رسانه‌ها از ایجاد شایعات، اخبار کذب و دامن زدن نادرست به حواشی موضوع تا اعلام جزئیات بیشتر توسط مراجع رسمی قضایی و قانونی، خودداری نمایند.

 

نکا آنلاین نیز با تقدیر از نیروی انتظامی شهرستان نکا و مراجع پیگیر در این موضوع، ضمن تسلیت به خانواده مقتول، امیدوار است با عمل مقتدرانه از سوی مراجع مسئول در این زمینه، دیگر شاهد بروز چنین اتفاقات ناخوشایندی نباشیم.

 

 

منبع: نکا آنلاین

www.nekaonline.ir/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *