به زودی تکمیل میشود / آسفالت روستای گت کلا

به زودی تکمیل میشود / آسفالت روستای گت کلا

جاده اصلی روستای ییلاقی گت کلا در ۳ شهریور ۹۱ همزمان با برگزاری نهمین دوره یادواره شهدای منطقه چلاو، با حضور فرماندار وقت شهرستان آمل، بخشدار امام زاده عبدالله(ع)، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل و دیگر مسئولین شهرستانی و اهالی روستای گت کلا، توسط پدر بزرگوار تنها شهید والامقام محل، حاج صالح باقی پور افتتاح شد. اما با توجه به اینکه هنوز کوچه های اصلی گت کلا خاکی می باشند و عبور و مرور به سختی انجام می شود، این بار با همت مهندس عزیزالله باقی پور و مساعدت ویژه دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده محترم مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و کارشناسان محترم اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران و شهرستان آمل، تکمیل آسفالت روستای گت کلا به زودی آغاز می شود.

اما پیرو موضوع فوق، اقداماتی از سوی شورای اسلامی روستای گت کلا انجام شد که جای تأسف و تأمل دارد. شورای دوره چهارم گت کلا که در آستانه آغاز سومین سال فعالیتش می باشد، علیرغم اینکه حرکت چشمگیری از سوی آن انجام نشد، امروز به نحوی در انجام امور عمرانی روستا سنگ اندازی می کند و همچون شوراهای قبل میخواهد در دقیقه ۹۰ وارد میدان شود. آزادسازی زمین عام المنفعه چمن سر، مرحله اول آسفالت محور گت کلا، شن ریزی معابر عمومی روستا و… که همه و همه توسط اهالی انجام شد، ولی اعضاء شورا ادوار گذشته آن را از افتخارات خود میدانند، الگوی خوبی برای اعضاء دوره چهارم نبوده و نیست.

انتظار می رود شورای اسلامی روستای گت کلا در کنار اهالی گت کلا صادقانه و خالصانه برای روستا کار کند و روستا را به حاشیه نکشاند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *