شرکت بیوسان ورکان / کارآفرین برتر/سنو گناباد

شرکت بیوسان ورکان / روستای سنو گناباد

در دهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان خراسان رضوی حایز مقام برتر شد

شرکت بیوسان ورکان / کارآفرین برتر / سنو گناباد

شرکت بیوسان ورکان در دهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان خراسان رضوی حایز مقام برتر شد.

به گزارش  گنابادآنلاین به نقل ازگنابادتایمز به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، پس از پایان یافتن فعالیت تیم داوری دهمین جشنواره کارآفرینان برتر خراسان رضوی در سال ۱۳۹۳ مراسم تجلیل از کارآفرینان برتر استان در تاریخ ۲۵ خرداد ماه ۱۳۹۴ برگزار شد.

وی افزود: از مجموع هزار و ۸۱۴ واحد صنعتی، خدماتی و کشاورزی شرکت کننده در این جشنواره ۴۳۸ طرح شامل ۱۵۸ طرح کشاورزی، ۱۴۲ طرح خدماتی و ۱۳۸ طرح صنعتی مستندات خود را تکمیل کرده و به مرحله داوری رسانده اند.مهندس احمدی افزود: از این تعداد ۲۵ کارآفرین نمونه در استان انتخاب شده اند که ۲ نفر از آنان هم در جشنواره ملی تحلیل از کارآفرینان برتر کشور در مرحله ارزیابی هستند.

شایان ذکر است شرکت بیوسان ورکان یکی از واحدهای موفق مرکزرشدفناوری گناباد  با ایده محوری زعفران ارگانیک به عنوان یکی از کارآفرینان برتر استان شناخته شده و به مرحله کشوری نیز راه یافته است.

در همین رابطه نداسادات تقوی مدیرعامل این شرکت در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه باید مسئولان به کارآفرینان توجه ویژه کنند افزود : کارآفرینان افراد نخبه و باهوش یک اجتماع هستند که با تکیه بر توانایی خود اقدام به حل مشکلات و ایجاد راهی برای تولید ثروت از هیچ می‌کنند.
ندا سادات تقوی ادامه داد: من به عنوان یک بانوی کارآفرین تنها درخواستی که از مسئولان دارم این است که اجازه دهند کارآفرینان دیده شوند امری که امروز و به دیدگاه من به یک دغدغه تبدیل شده است.
تنها بانوی نمونه کارآفرین استان در سال ۱۳۹۳ در بیان ضرورت‌های گسترش کارآفرینی در استان گفت: اگر در حوزه ثبات بازار و توجه به ایده‌های خلاقانه کارآفرین توجه شود بی‌شک گام بزرگی برای گسترش و تقویت روحیه کارآفرینی در میان جوانان برداشته می‌شود.
وی افزود: هم اکنون کمبود نقدینگی و سود بالای بانکی و همراهی نکردن ادارات با تولید کنندگان باعث شده که تمام قول?های دولت در حد وعده باقی بماند.

باشگاه کشاورزان جوان روستای سنو این موفقیت را به ایشان تبریک می گوید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *