شهید وحید احمدی راد / روستای کوهپر بخش کجور

شهید وحید احمدی راد / روستای کوهپر بخش کجور

یکی دیگر از جوانان غیور و مجاهد شهرستان نوشهر بسیجی گرانقدر ستوانیکم وحید احمدی راد در کسوت مرزبانی نیروی انتظامی طی اجرای مأموریت مبارزه با اشرار و قاچاقچیان جنوب شرق کشور شهد شیرین شهادت را نوشید.

به گزارش بلاغ به نقل از نوشهرآنلاین، در میان سردرگمی های مادی و روزمره زندگی خاکی، ماه رمضان فرصتی برای تنفس در هوایی پاک برای فطرت خداجوی ما فراهم می کند و زیباتر زمانی است که این فضای معنوی معطر به شمیم شهادت شده و عطر ایثار و نثار جان در راه حفظ انقلاب و میهن اسلامی مان در روح خسته جامعه دمیده شود.

یکی دیگر از جوانان غیور و مجاهد این شهرستان بسیجی گرانقدر ستوانیکم وحید احمدی راد در کسوت مرزبانی نیروی انتظامی طی اجرای مأموریت مبارزه با اشرار و قاچاقچیان جنوب شرق کشور شهد شیرین شهادت را نوشید.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر این شهید بزرگوار اهل روستای کوهپر از بخش کجور شهرستان نوشهر دارای صفات بارز مکتبی و مذهبی و پیرو رهبری بوده و تا دو سال گذشته نیز در منطقه نوشهر و چالوس مشغول انجام وظیفه بود که برای انجام ماموریت در دو سال اخیر به منطقه سیستان و بلوچستان اعزام شد و در شامگاه روز دوشنبه ۸تیرماه در منطقه مرزی این استان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سرهنگ شمس‌الدین کرمانی با اشاره به اهمیت جایگاه شهادت در پرسنل نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی محور اقتدار جامعه و حافظ ارزش‌هاست و شهدای انتظامی امنیت جامعه را تداوم بخشیدند.

همچنین مراسم باشکوه وداع با پیکر مطهر شهید احمدی راد شب گذشته با حضور امام جمعه شهرستان، جمعی از روحانیون، فرمانده و پرسنل سپاه و نیروی انتظامی، خانواده این شهید گرانقدر و مردم غیور و شهیدپرور در مسجد حضرت قائم(عج) منطقه گردکل نوشهر برگزار شد.

در این مراسم که همزمان با ورود پیکر مطهر شهید احمدی‌راد به مسجد، شعار همیشگی «شهیدان زنده‌اند الله‌اکبر» توسط مردم طنین‌انداز شد، پس از تلاوت قرآن و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین کیاپاشا پیرامون مقام شهادت، زیارت عاشورا و مداحی توسط یکی از ذاکرین منطقه در کنار پیکر این شهید گرانقدر اجرا و در پایان حاضرین با شهید وحید احمدی راد وداع کردند.

مراسم تشییع پیکر شهید ستوان‌یکم وحید احمدی راد در ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۱ تیرماه از مقابل سپاه ناحیه نوشهر به سمت گلزار شهدای این شهرستان برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *