ساخت و سازهای روستای ریاب / گناباد

ساخت و سازهای روستای ریاب / گناباد

 ساخت و سازاریاب

با توجه به ساخت چند پروژه در روستای ریاب از جمله : ساخت درمانگاه  ، ساخت مقبره ی شهدای و همچنین اتمام سنگ کاری مسجد امام حسین (ع) از جمله ی این پروژه ها است که در ادامه مطلب به تصاویر بیشتر و توضیحی درباره ی این پروژه ها داده شده است.

 

سنگ کاری مسجد امام حسین (ع)
باتوجه به فرسودگی ظاهری مسجد امام حسین (ع) ریاب هیئت امنای مسجد جهت بازسازی و ترمیم این بنا تصمیم به سنگ کاری کردن این مسجد نمودند که این ساخت و ساز در اواخر ماه شعبان به پایان رسید.

 

درمانگاه ریاب

ساخت درمانگاه ریاب

پروژه ی ساخت درمانگاه ریاب که کلنگ آن در تاریخ ۶ اردیبهشت ۹۳ به زمین زده شد و با توجه به کمک خیرین روستا ۹۰% این پروژه کامل شده است و در حال حاضر کارگران مشغول ساخت دیوار بیرونی آن هستند و سایر امور آن از جمله لوله کشی و سیم کشی برق و گچ کاری و … آن به پایان رسیده است و امیدواریم که با حمایت دانشگاه علوم پزشکی این پروژه تا پایان تابستان ۹۴ به بهره برداری برسد.

 

مقبره شهدای ریاب

ساخت مقبره سرداران شهید وشهدای ریاب

جرقه ی این پروژه از روز اولین یادبود شهدای معراج ریاب که در تاریخ ۱۲ بهمن ۹۳ با حضور سردار ناصر سعیدی و مسئولان گناباد برگزار شد خورد که غبارروبی قبل از مراسم یادبود که با حضور این عزیزان برگزار شد بنابر آن شد که مقبره ای با طرح سنتی روستا برای قبور شهدای ریاب ساخته شود که چند هفته ای است که این پروژه شروع به ساخت و ساز کرده است.

ارسال خبر:

خبرنگار روستای ریاب / گناباد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *