حادثه در جاده ییلاقی فیروزجاه / بندپی بابل

حادثه در جاده ییلاقی فیروزجاه / بندپی بابل

بعدازظهر امروز به علت لغزندگی جاده مناطق ییلاقی بندپی، در حوالی روستای شورکش یک خودروی سواری به پایین جاده سقوط کرد که متاسفانه یکی از سرنشنیان آن درگذشت.+ تصاویر

سایت بندپی – بعد از ظهر امروز و هنگامی که بسیاری از مسافرانی که از تعطیلات چند روزه در مناطق ییلاقی و همچنین از مسابقات کشتی لوچو که از ساعت ۱۰ صبح تا ۳ بعدازظهر در حیات آستانه امامزاده عبدالله و حاج شیخ موسی برگزار شده بود برمی گشتند، بارش شدید باران و لغزندگی جاده ییلاقی بندپی حادثه آفرید.

بنابر گزارش اختصاصی سایت بندپی، به علت لغزندگی جاده بر اثر بارش شدید باران و مه گرفتگی و عدم آشنایی رانندگان به مسیر راه، یک دستگاه خودروی سواری ریو با چند سرنشین در حوالی منطقه جنگلی بنه بن (بالاتر از روستای شورکش) با انحراف از مسیر خود به پایین جاده واژگون شد.

در این حادثه که خودروی سواری به پایین جاده سقوط کرد، متأسفانه خانم قلی پور  همسر دبیر ارزشمند و بازنشته منطقه آقای حلیمی درگذشت و دیگر سرنشینان که دچار شکتسگی ها و آسیب دیدگی هایی از ناحیه سر و دست شده بودند، توسط تکنسین اورژانس و همراهی اعضای جمعیت هلال احمر بندپی به بیمارستان منتقل شدند.

لازم به ذکر است که بعد از ظهر امروز با پایان مسابقات کشتی لوچو روستای ییلاقی شیخ موسی و پایان تعطیلات ویژه عید فطر، جاده ی ییلاقی فیروزجا با حجم زیادی از مسافران روبرو شده است.

با توجه به گزارش های قبلی سایت بندپی از وضعیت جاده ییلاقی فیروزجاه لازم به یادآوری است، جاده فیروزجاه که در ادامه­ اش به روستای ییلاقی حاج شیخ موسی متصل می شود، حدود پنجاه نقطه رانشی دارد که حداقل در ۱۵ نقطه آن خطر سقوط به دره وجود دارد و البته جاده در منطقه ای است که اکثراً مه ­آلود است. لذا وجود خط ­کشی در وسط و حاشیه امری کاملا ضروری است.

عکسهای این حادثه را در ادامه می بینید. اختصاصی از سایت بندپی / عکس : مجید عرب فیروزجایی

DSC02503 DSC02506 DSC02507 DSC02508 DSC02504 DSC02505 DSC02509 DSC02511

منبع:
www.bandpay.ir

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *