پیام تبریک دهیار لیما / موفقیت دانش آموزان

دهیار لیما با صدور پیامی موفقیت دانش آموزان لیمایی در کسب رتبه برتر گروههای آموزشی را به دانش آموزان پر تلاش، فرهنگیان دلسوز و خانواده های بزرگوار و عموم مردم شهر رحیم آباد تبریک گفت.

دهیار لیما

به گزارش خبرنگار اشکوریها”مازیار جعفری لیما” با صدور پیامی درخشش و موفقیت دانش آموزان خوش استعداد اشکوری در کنکور سراسری ۱۳۹۴ و کسب ۲ رتبه برتر گروه های آموزشی توسط آقایان محمدرضا عباس زاده و محمد صالحى لیمائى را به ایشان و دانش آموزان پر تلاش، فرهنگیان دلسوز و خانواده های بزرگوار و عموم مردم بخش رحیم ابادگفت.
متن کامل پیام به شرح ذیل است:
درخشش و موفقیت دانش آموزان خوش استعداد اشکورات رحیم آباد در کنکور سراسری ۱۳۹۴ و کسب ۲ رتبه برتر گروه های آموزشی توسط آقایان محمدرضا عباس زاده و محمد صالحى لیمائى را به تمامی این عزیزان و دانش آموزان پر تلاش، فرهنگیان دلسوز و خانواده های بزرگوار و عموم مردم بخش رحیم آباد صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
بی تردید این موفقیت نمود عینی از تلاش و سخت کوشی دانش آموزان، همت معلمان، همراهی والدین و نتیجه همدلی و همزبانی مسئولان و برنامه ریزان و اولیاء و مربیان در امر تربیت نسل آینده ساز ایران اسلامی است.
امیدوارم فرزندان شایسته و دانش آموزان افتخارآفرین با تداوم مجاهدات خویش در راه کسب علم ومعرفت و کمال با دلسوزی و همت مسئولین و دست اندرکاران آموزش و پرورش استان در پاسداری از شهرت علمی و دینی دیار میرزا با تلاشی دوچندان موفق و موید باشند.

مازیار جعفری لیما
دهیار لیما
۵ مرداد۹۴

ارسال خبر:

خبرنگار اشکورات / رودسر / گیلان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *