شهدای رسانه / روستاهای تکه و وهمان نهاوند

معاون فرماندار نهاوند در گفت‌وگو با تسنیم:

خانواده شهدای رسانه در نهاوند تجلیل می‌شوند


شهدای رسانه نهاوند

معاون فرماندار نهاوند در گفت‌وگو با تسنیم:

خانواده شهدای رسانه در نهاوند تجلیل می‌شوند

خبرگزاری تسنیم: معاون فرماندار نهاوند گفت: در آستانه فرا رسیدن هفدهم مردادماه جمعی از خبرنگاران نهاوند به همراه مسئولان از ۲ خانواده شهید رسانه با حضور در منزل شهید تجلیل می‌کنند.

سید رضا سلامتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نهاوند، اظهار داشت: حضور در جمع خبرنگارن و دیدار با دو خانواده شهید عرصه رسانه و دیدار با خانواده‌های این شهدای عزیز افتخاری بزرگ برای همه مسئولان و اصحاب رسانه است که باعث ایجاد انگیزه و قوت قلب برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم است.

وی گفت: اگر امروز در عرصه‌های مختلف در سطح جهانی از عزت و سرافرازی برخورداریم همه آن را مدیون ایثار خون شهدای والامقام و بع ویژه شهدای عرصه رسانه‌ها هستیم زیرا اگر مجاهدت‌های آنها نبود هیچ‌گاه پیام رزمندگان و جنایات بعثی‌ها و تروریسم طالبانی به گوش مردم نمی‌رسید.

وی اظهار کرد: خانواده‌های شهدای عرصه رسانه نهاوند و خبرنگاران نهاوندی باید بر خود ببالند که بعد از شهرستان همدان دارای بیشترین شهید رسانه‌ای هستند زیرا وجود فرزندانی این‌چنین باافتخار از سرزمین نهاوند باعث افتخار همه ما نهاوندی‌ها است.

سلامتی با اشاره به فرارسیدن روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران فعال امروز جامعه ما وظیفه و رسالت بسیار بزرگی را که میراث دار آن شهدای رسانه هستند برعهده دارند زیرا در زمینهٔ اطلاع‌رسانی به مردم و همچنین رساندن پیام انقلاب اسلامی به گوش جهانیان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

معاون فرماندار نهاوند بیان کرد: شهدای عرصه رسانه نهاوند و سراسر کشور پیشتازان مبارزه با جنگ نرم و انواع ترفندهای دشمن هستند و امروز دشمن با ابزار رسانه به جنگ تمام‌عیار با انقلاب اسلامی ما آمده و خبرنگاران می‌توانند بااحساس مسئولیت در برابر این تهاجم نرم دشمن ایستادگی کنند.

به گزارش تسنیم، دو روستای وهمان و تکه از توابع بخش مرکزی نهاوند دارای شهدای رسانه هستند که شهید رضا سوری اهل روستای وهمان خبرنگار و تصویربردار عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی در سانحه سقوط هواپیما سی ۱۳۰ در ۱۵ آذر سال ۱۳۸۴ در تهران و شهید اله مراد نادری از روستای تکه که از کارمندان صداوسیمای تهران در دوران دفاع مقدس در جبهه‌های منطقه قصر شیرین در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۶۱ پس از به هلاکت رساندن ۲۶ نفر از بعثی‌ها به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

ارسال خبر:

 

خبرنگار روستای تکه / نهاوند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *