معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی/سنو

بازدید معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی/ سنو / گناباد

در جلسه ای با حضور دکتر عالمی  معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان گناباد؛ شورا ودهیاری روستای سنو  به مسائل و مشکلات مرکز بهداشتی و درمانی روستای سنو پرداخته شد.

به گزارش خبرنگار باشگاه کشاورزان جوان روستای سنو محمد نبی زاده دهیار روستا  ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری و همکاری مسئولین در رفع موانع و مشکلات درمانگاه امام رضا(ع) سنو گفت: مرکز بهداشتی درمانی سنو  با مشکل نبودن پزشک همه روزه مواجه است که متاسفانه  مردم شریف این روستا و روستای اطراف  را از امکان دسترسی سریع به یک مرکز درمانی مجهز محروم ساخته است.

 

معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی  همچنین با اشاره به فضای فیزیکی و تجهیزات پزشکی درمانگاه روستای سنو تصریح کرد:انشالله  به زودی کار محوطه سازی و سرایداری  درمانگاه سنو  شروع خواهد گردید

در ادامه دکتر عالمی  نیز قول مساعد دادند که با یک برنامه ریزی دقیق زمینه حضور پزشک همه روزه در درمانگاه سنو را فراهم نمایند .

در پایان نبی زاده دهیار سنو به نمایندگی از مردم منطقه  از کلیه مسئولین به ویژه دکتراحمدی ریاست  دانشگاه علوم پزشکی گناباد و جناب آقای دکتر عالمی معاونت دانشگاه علوم پزشکی  که پیگیر رفع مشکلات درمانگاه سنو  بوده اند تقدیر و تشکر نمودند.

ارسال خبر:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *