جوان سنویی / رئیس برتر کشوری

جوان سنویی / رئیس برتر کشوری

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای علامه بهلول گنابادی در مراسم تجلیل از مربیان نمونه و روسای مراکز برتر آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی بعنوان رئیس برتر کشوری معرفی شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، در آخرین روز از هفته دولت و همزمان با ایام گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در راستای هماهنگی سیاست های تشویقی سازمان با برنامه های دولت تدبیر و امید با حضور افشین رحیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، محمد سبحانی نایب رییس اول کمیسیون ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ومحمود مکرمی معاون دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و جمعی از معاونین و مسوولین ستادی استان از مربیان نمونه و روسای برتر مراکز آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی در سطح استانی و کشوری تقدیر شد.

بر اساس اعلام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورغلامرضا علیخانی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناباد به عنوان دارنده رتبه اول رییس مرکز کشوری معرفی شده است که در این مراسم از وی تقدیر به عمل آمد.

همچنین جواد اسماعیلی اسکندری ، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تربت جام به عنوان رییس مرکز برتر استان مورد تقدیر قرار گرفت.

در گروه مربیان نیز ازسید مجتبی جلیلی محتشم به عنوان دارنده رتبه اول مربی کشوری در رشته مکانیک، از سید محسن سید النگی در رشته جوشکاری ، محمود صادقی در رشته برق و مهدی واعظی دررشته کشاورزیبه عنوان دارندگان رتبه دو کشوری و مجید خبازمافی نژاد به عنوان دارنده رتبه سوم کشوردر رشته صنایع خودرو تجلیل شد.

هاشم شیبانی، رضا حقیقی باوفا، بی بی صغری حسینی قصر، زهره باغ گلی و مجتبی گلزارنیا نیز به عنوان مربیان رتبه اول استانی در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند

روابط عمومی سازمانهای مردم نهاد روستای سنو ضمن تبریک به مهندس علیخانی برای ایشان ارزوی موفقیت در رده های بالاتر را دارند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *