آغاز پروژه گازرسانی به روستاهای گناباد

آغاز پروژه گازرسانی به روستاهای گناباد


پس از پیگیری های انجام شده و مصوبات مجلس شورای اسلامی در خصوص گازرسانی به روستاهای کشور پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان گناباد آغاز شد.

به گزارش گنابادنیوز؛ دکتر رجایی نماینده مردم گناباد روز گذشته ضمن بازدید از روند اجرای این پروژه، گفت: اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح ۲۰میلیارد تومان می باشد.
نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با اجرای این طرح، هفت هزار خانوار روستایی از گاز بهرمند خواهند شد.
وی افزود: با اجرای این پروژه روستاهای سنو سقی، روچی ، شیرازآباد، زیبد، رضویه، گوهردشت، سرآسیاب، موسیرز، نوده میرمحراب، بیهود، گنبتوک، فودنجان، بیمرغ، اروک، اسو، حاجی آباد، روشناوند و عزیزآباد از نعمت گاز بهرمندخواهندشد.

تعداد روستاهای گازرسانی شده گناباد به ۴۳ روستا افزایش می یابد
گناباد-ایرنا- معاون فرماندار گناباد گفت: با اجرای مرحله دوم گازرسانی به روستاهای این شهرستان تعداد روستاهای گازرسانی شده گناباد در آینده نزدیک به ۴۳ روستا افزایش می یابد.

سید جواد محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای مرحله دوم گازرسانی به روستاهای گناباد ۲۰ روستا به شبکه گازرسانی متصل می شوند.
وی گفت: گازرسانی به این روستاها با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال از حدود یک ماه پیش آغاز شده است.
او بدون اشاره به مدت زمان اجرای طرح افزود: از این تعداد هفت روستا در بخش مرکزی و ۱۳ روستا در بخش کاخک شهرستان گناباد قرار دارند.
معاون فرماندار گناباد گفت: با اجرای مرحله دوم گازرسانی و افزایش روستاهای گازرسانی شده گناباد به ۴۳ روستا بیش از ۶۰ روستای دیگر این شهرستان از مزایای گاز بی بهره هستند.
وی افزود: هم اکنون کل مناطق شهری گناباد تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند و گازرسانی به مناطق روستایی از اقدامهای بسیار موثر در توسعه این مناطق محسوب می شود.
جواد معصومی رئیس اداره گاز ناحیه گناباد هم گفت: پروژه گازرسانی به ۲۰ روستای این شهرستان در مدت ۴۵۰ روز اجرا می شود.
۲۸ هزار و ۹۰۰ مشترک در مناطق شهری و روستایی شهرستان گناباد از مزایای شبکه گازرسانی بهره می برند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *