بارش سنگین برف پاییزی / روستای کوهستانی نشل

بارش سنگین برف پاییزی / روستای کوهستانی نشل بابل

بارش برف پاییزی در روزهای اخیر،بسیاری از استان های کشور را سفیدپوش کرد که در روستاهای بالادست و مناطق کوهستانی بندپی هم حال و هوای دیگری به پاییز بخشید.عکسهای ارسالی از بارش برف پاییزی در روستای ییلاقی نشل را در ادامه ببینید.

سایت بندپی – بارش برف پاییزی در روزهای اخیر،بسیاری از استان های کشور را سفیدپوش کرد که استان مازندران هم از این نعمت برخوردار شده است.

به گزارش سایت بندپی، سردی هوا در دو روز گذشته و بارش باران در بسیاری از نقاط کشور که در ارتفاعات و بسیاری از استان ها به صورت برف بوده است، حال و هوای دیگری به فصل پاییز بخشید.

دیشب و امروز با توجه به حجم بارش ها در نقاط مختلف استان مازندران، برف، بخش هایی از منطقه بندپی را هم سفیدپوش کرد که البته بیشتر آن در مناطق کوهستانی و روستاهای بالادست تر دهستان فیروزجاه بوده است.

در بسیاری از مناطق کوهستانی منطقه همچون روستای کوهستانی نشل از دیشب تا غروب امروز شاهد برف سنگینی بوده اند که در این روستا، میزان بارش برف ۴۵ سانتی متر گزارش شده است.

نشل روستایی در سرحدات ییلاقات بخش بندپی و شهرستان آمل است که تعدادی از اهالی در طول سال به طور دائم در آن زندگی می کنند. در ۳ ماه از سال این روستا از جمعیتی حدود ۱۹۶ نفر برخوردار است که در 9 ما دیگر حدود ۵۰۰ نفر و در تابستان به ۲۰۰۰ نفر هم می رسد.

عکسهایی از بارش سنگین برف در روستای کوهستانی نشل در روز دوشنبه ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۴ را در ادامه مشاهده می کنید. 

عکسهای ارسالی از آقای عارف حسین پور

Neshel Snow  (1)Neshel Snow  (2)Neshel Snow  (3) Neshel Snow  (4) Neshel Snow  (6)

Neshel Snow  (7) Neshel Snow  (8)Neshel Snow  (5) Neshel Snow  (9) Neshel Snow  (10)

منبع:
www.bandpay.ir

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *