عکسهای زیبا و دیدنی / بندپی بابل

عکسهای زیبا و دیدنی / بندپی بابل

سایت بندپی با سابقه شش سال فعالیت در فضای مجازی و با هدف معرفی منطقه بندپی و پوشش خبری منطقه که با گذشت زمان روز به روز به وسعت کاری خود افزوده است، هم اکنون در راستای حمایت از فعالیت های فرهنگی و استعدادها و ذوق های هنری حامی پیج شمال نگاره در شبکه اجتماعی اینستاگرام شد.

شبکه اجتماعی اینستاگرام با حجم وسیع محتوا و کاربر، در ایران طرفداران زیادی دارد و هر روزه بر کاربرانش افزوده میشود. هر کاربری برای هدفی در این شبکه عضو می شود و پیج های مختلف نیز در صدد تامین نیاز های کاربران هستند.

پیج شمال نگاره در زمینه ی جشنواره نگاره های شمال (عکس های شمال کشور "مازندران، گیلان و گلستان") و با هدف معرفی شمال ایران در این شبکه مجازی فعالیت می کند.

این پیج که هم اکنون یکی از پرطرفدارترین صفحات عکس شمال کشور است، دنبال کنندگان زیادی برای خود جذب کرده است که به صورت هفتگی مسابقه عکاسی برگزار می کند و کاربرانش عکس های زیبای خود از این سه استان را برای مدیر صفحه ارسال می کنند که با نام خودشان منتشر شود و در طول هفته عکسی که بیشترین تعداد پسند را کسب کند به عنوان عکس برتر هفته انتخاب می شود.

سایت بندپی برای حمایت از این پیج و رشد کارهای فرهنگی در این شبکه اجتماعی تصمیم دارد به صورت ماهانه چهار عکس برتر ماه را در سایت باز نشردهد تا حمایتی باشد از عکاسان به خصوص عکاسان جوان.

به صورت ماهانه یک پست برای این کار در نظر گرفته شده و ماهانه چهار عکس برتر ماه که در پیج شمال نگاره انتخاب شده اند در سایت بندپی منتشر می شود تا هم بازدیدکنندگان سایت عکس های زیبای شمال ایران را نظاره کنند و هم جوانان بیشتری ترغیب شوند تا در این زمینه فعالیت کنند.

آدرس پیج : Shomal_negare@ ( لینک ورود به پیج )

سایت بندپی را در اینستاگرام دنبال کنید : Bandpay.ir@ ( لینک ورود به پیج )

« برای مشاهده عکسها در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید »

آب بندان لنگور، بابل ؛ مازندران – عکس : حسین پریدل

Shomal Negare S501

دوهزار، تنکابن ؛ مازندران – عکس : سعید درویش

Shomal Negare S502

ابچاکلی، لنگرود ؛ گیلان – عکس : حمید بهشتی

Shomal Negare S503

روستای امامه، رودبار ؛ گیلان – عکس : لیلا کیا

Shomal Negare S504

منبع:

www.bandpay.ir

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *