نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان / رهن

حضور نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان در روستای رهن / گناباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رهن(رهن۲۰): نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در روستای رهن حضور یافت و ضمن عرض خداقوت و تشکر ار رهنی ها (چه کسانی که به من رای داده اند و چه کسانی که رای نداده اند) تقدیر و تشکر کرد و گفت در واقع رای شما مردم رهن به استاد حیدری عزیز رای به بنائی بوده است و من نماینده تمامی اقشار هستم.
مهندس بنایی در ادامه سخنان خود گفت:انتخابات تمام شد ، رقابت دوستانه تمام شد و احترام می گذارم به همه عزیزان و کاندیدا هایی که در این دوره حضور داشتند و تنور انتخابات را گرم نمودند و برنده اصلی انتخابات شما مردم هستید.
بنایی در ادامه افزود: بنده به شخصه با جناب آقای رجایی نماینده فعلی گناباد (دوره نهم) در مجلس شورای اسلامی تلفنی صحبت کردم و گفتم  که برنامه هایی که دارید ،اعتباراتی  که مصوب نشد و یا نشده ،پروژه هایی که دارید به من بگید تا ان شاء الله از ۹۴/۰۳/۰۷ که شروع مجلس دهم است کارها رو به جلو ببریم و با همت گنابادیها و بجستانیهای عزیز انجام بدم و برای اولین بار در گناباد و بجستان من از تمام کاندیداهایی که در این دوره حضور داشتند دعوت کردم تا در اتاق فکری که تشکیل داده ایم شرکت کنند و بنده را یاری نمایند.
بنایی در مورد مطالبات و خواسته های مردم رهن گفت: ان شاء الله این عنایتی که به بنده حقیر داشتید و این مطالبه گری که داشتید بتوانم با عنایت شورا و دهیار محترم و نخبگان رهن جامعه عمل بپوشانم.
مهندس بنایی در مورد قنات روستای رهن که خواسته اصلی مردم این روستاست گفت:مشکل اصلی که روستاهای ما دارند مشکل قنات است و در مورد قنات رهن بایستی کار شود ، پیگیری شود، و با توجه به اینکه من نیروی جهاد کشاورزی هستم و ارتباط خوبی با جهاد کشاورزی و آب منطقه ای دارم ، ما اینها رو دسته بندی می کنیم و هر کاری در مورد قنات داشته باشید از قبیل اداری و اجرائی قنات، من در وزارتخانه پیگیر آن خواهم بود و شورا و هیات امناء قنات بایستی پیگیر آن باشند تا هر چه سریعتر این مشکل برطرف شود.
نماینده منتخب مردم در مورد مطالبات دیگری که شورای اسلامی رهن درخواست کرده بود گفت: مجموعه ورزشی خواست و مطالبه اکثر روستاهاست و من این مساله را برای تمام روستائیان پیگیری خواهم کرد.
در بحث اشتغال در گناباد پیگیر خواهم بود تا سرمایه گذار جذب گناباد و منطقه کنیم و در مورد کارگاههای تولیدی کوچک در روستا ها اگر نهادینه بشود و استفاده شود از پتانسیل بانوان برای صنایع دستی،قالیبافی،گلیم بافی و…پیگیری خواهم کرد و اگر صنایع دستی احیاء شود و کارگاهای کوچکی در روستاها احیاء شود و مثل رهن که الان مهاجر پذیر است و واقعاً مردم لذت می برند و ماندگاری در روستا بیشتر خواهد شد و مشکل تفریحی و تفریحاتی روستائیان باید برطرف شود.
مهندس بنائی در پایان از همه مردم رهن تقدیر و تشکر نمود و از مردم گنابادو بجستان و روستائیان که به بنده حقیر اعتماد کردند سپاسگذاری نمود.

ارسال خبر:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *