حرف حسابی با اهالی همیشه منتقد/ گت کلا

روستای گت کلا به برکت وجود تنی چند از اهالی در حال پیشرفت است و امیدواریم روز به روز بر توسعه و آبادی روستا افزوده شود، اما هرازگاهی گت کلا مدعیانی را به خود میبیند که که جای تأسف و تأمل دارد و بیشتر شبیه به یک طنز تلخ است.

زمانی که عده ای چوب لای چرخ توسعه روستا میکنند، مطمئنا تاثیری ندارد و چرخ همچنان میچرخد. عده ای به آسفالت کوچه های داخل محل منتقد هستند و معتقدند آسفالت باریک است اما تیرهای برق مزاحم عبور و مرور خودروهای سنگین راهسازی که موجب کم شدن عرض کوچه ها شده را نمی بینند.

عده ای به کمبود آب شرب محل منتقد هستند اما ضمن اینکه هیچ راهکاری ندارند، شکستگی های لوله اصلی انتقال آب شرب و هدر رفتن آن را نمی بینند. عده ای بدون اینکه در اختلاف ۳۰ساله اراضی حریم محل از حقوق محل حمایت کنند، خود را مدعی حق می دانند. انتقاد خوب است، انتقاد سازنده است، اما منتقد باید علم، آگاهی، تجربه و… داشته باشد و حداقل خود قدمی -هرچند اندک- در جهت آبادی محل بردارند.

امروز وقت اقدام و عمل است. اگر نمی توانیم گره ای از کار محل باز کنیم، خود گره نباشیم و در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های محل، از دو عضو جوان شورای اسلامی روستای گت کلا، آقایان بهروز باقی پور و مهندس حرمت الله قلی نسب حمایت کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *