تبریک روز دهیار / بخشدار امام زاده عبدالله

به گزارش وبلاگ روستای ییلاقی گت کلا، به نقل از روابط عمومی بخشداری امام زاده عبدالله(ع)؛ دهیاری از مردمی ترین نهادهای خدمتگزار در توسعه پایدار روستاها می باشند.

خادمین مردم (دهیاران و شوراهای اسلامی) در روستاها با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید، روستاها را مناسب زندگی و کار نمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی ‌منت به مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت، باعث ارتقاء سطح زندگی مردم روستاها شوند.

۱۴تیر ماه روز دهیاری را بهانه قرار داده و بر خود فرض دانسته از تمامی دهیاران که با تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه در سنگر خدمت رسانی به روستائیان با صفا، از همه چیز خود گذشته اند تقدیر و تشکر بعمل آورم به امید آن روز که هیچ روستا نشینی دغدغه معیشتی، رفاهی، فرهنگی و بهداشتی نداشته باشد و  روستایی در روستا بماند و زندگی در روستا یک افتخار باشد.

اینجانب این روز بزرگ را به دهیاران محترم تبریک عرض نموده و در این ایام ماه مبارک رمضان و در عید سعید فطر پیش رو اجری معنوی توام با بهروزی در پیشگاه حضرت حق برای ایشان آرزومندم.

در روز دهیار بخش امامزاده عبدالله(ع) ۱۱ پروژه عمرانی در ۱۰ روستای بخش آماده افتتاح داشته که حدود ۸۰۰۰ نفر از جعیت بخش از مزایای آن بهره مند میشوند که در روزهای آتی نزدیک طی مراسم تجلیل از دهیاران افتتاح خواهند شد.

بخش امامزاده عبدالله(ع) با ۴۴ روستا دارای ۲۷ روستا دارای شورای اسلامی که از این تعداد ۱۷ روستا دارای دهیاری و ۱۰ روستا فاقد دهیاری میباشد و  همچنین ۱۷ روستا از ۴۴ روستای بخش فاقد شورای اسلامی و دارای رابط شورای اسلامی میباشد که با مساحت تقریبی ۷۴۸/۰۶۳کیلومترمربع و با جمعیتی حدود ۱۸هزارنفر ۴درصد جمعیت کل شهرستان و ۱۱درصد جمعیت روستایی شهرستان آمل را تشکیل  میدهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *