گازرسانی به روستاهای هشی گلگلاب منامن خلخال

                                کلنگ زنی پروژه ی گازرسانی به روستاهای

                 هشی – گلگلاب و منامن شهرستان خلخال استان اردبیل

مراسم کلنگ زنی پروژه ی گازرسانی به روستاهای هشی گلگلاب منامن با حضوری حاج بشیر خالقی نماینده مردم خلخال وکوثر در مجلس شورای اسلامی ایران  جناب اقای عبدالهی فرمانداری محترم شهرستان خلخال وامام جمه ای شهری هشتجین واقای سعید شاد منامن بخشیدارمحترم ورضا نظرزاده منامن رئیس پاسگاه شهری هشتجین و حومه وجعمی کسیری از اهالی روستای منامن گلگلاب وهشی برگزار شدبا بهره‌برداری از این پروژه‌ها ۲۷۰ خانوار روستایی بخش خورش رستم خلخال از تسهیلات گاز طبیعی بهره‌مند می شوند .

در مراسم آغاز عملیات گازرسانی به سه روستای خلخال نیز فرماندار این شهرستان در سخنانی با اشاره به اینکه این عمل در شهرستان خلخال با هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار آغاز شده است گفت: روستاهای هشی، گل گلاب و منامن از توابع بخش خورش رستم خلخال روستاهایی هستند که عملیات اجرایی گازرسانی آغاز می‌شود.

ذبیح‌الله عبداللهی افزود: بهره‌برداری از این پروژه‌ها تا اوایل سال آینده آغاز می‌شود.

وی اظهار داشت: هم اکنون ۱۱ پروژه گازرسانی در مناطق مختلف این شهرستان در حال اجرا بوده و برای گازرسانی به این سه روستا نیز شرکت گاز ۱۸ کیلومتر شبکه گازرسانی را با نصب ۱۵۰ علمک اجرا خواهد کرد.

این مسئول اظهار امیدواری کرد؛ با بهره‌برداری از این پروژه‌ها ۲۷۰ خانوار روستایی بخش خورش رستم خلخال از تسهیلات گاز طبیعی بهره‌مند شوند.

عبداللهی افزود: هم اکنون عملیات طراحی و مطالعه گازرسانی به ۹ روستای شهرستان خلخال در حال اجرا است و پیش‌بینی می‌شود عملیات اجرایی این پروژه‌ها نیز تا پایان تابستان امسال آغاز شود.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. manaman گفت:

    دست گل تون درد نکند خیلی عالیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *